Halihó! Meghoztam nektek az NCT OS-lánc következő láncszemét, vagyis
szemeit.
Remélem tetszeni fog!
Jó olvasást
~Jinie~
Remélem tetszeni fog!
Jó olvasást
~Jinie~
*Külső szemszög*
A
két fiatal mélyet szippantott a kellemes őszi levegőből, amint kitették a
lábukat az épületből. Egy pillanatig csendben élvezték a hírtelen jött
szabadságot, majd Chenle hangja törte meg a csendet.
- Hyung, miért jöttünk ki ide? Nem úgy volt, hogy Jis… - kezdi, de a másik félbeszakítja.
- Jisung, megint Jisung – morogja a kelletténél kicsit mérgesebben.
- Nem értem mi bajod van – mondja a fiatalabb leülve az egyik rejtett kis
padra.
- Semmi – morogja Renjun hátat fordítva a kisebbnek, kezdve azt érezni, nem
volt jó ötlet, ez a hírtelen jött vallomási kényszer.
- Már bocsi, de ezt nehezen hiszem el. Először is, kiköltöztél a szobánkból,
mert azt mondtad nem tudsz mellettem aludni és inkább átköltöztél Jeno-ékhoz.
Pont oda, mikor ők ellenének ketten is – kezdi sorolni a kisebb. – Aztán hetekig
a tájékomra sem jártál, majd mikor közelebb kerültem Jisunghoz hírtelen újra
velem akartál lógni. Most meg pikkelsz Jisungra, pedig tudtommal nem tett semmi
rosszat – mondandója végeztével felált és a másik elé sétált. – Olyan vagy,
mintha féltékeny lennél – fejezi be Chenle és az idősebb meglepetten veszi
észre, milyen éretten is tud gondolkozni, a néha kicsit szeleburdi csapattársa.
- Nem csak olyan, az is vagyok – mondja újra hátat fordítva a kisebbnek, aki
csak meglepetten pislog rá, majd elmosolyodva fonja karjait a másik dereka köré,
úgy ölelve át hátulról.
- Nincs miért annak lenned, még mindig ugyan úgy a barátom vagy, mint voltál is
– mondja Chenle csilingelő hangon, szorosabbra fonva karjait az idősebb körül,
de az csak nagyot sóhajtva fejti le magáról a kisebb karjait és lép kissé
távolabb.
- Ez az, a barátod vagyok, csak a barátod – sóhajtja Renjun leülve a padra,
ahol nemrég még Chenle is helyet foglalt.
- Renjun, megijesztesz – suttogja a fiatalabb követve társát a padra. – Van valami,
amit el szeretnél mondani nekem? – kérdezi, komoly tekintettel pillantva a
másik csokoládébarna íriszeibe.
- Fiatal vagy még ahhoz, hogy megérts – sóhajt fel újra az idősebb és feláll,
hogy elhagyja a kis udvart, de Chenle hangja megállítja.
- Látod, ezért szeretek Jisunggal lenni, mert ő nem kezel gyerekként. Az
Istenért is Renjun, nem vagyok már öt éves, ha végre kiszeretnéd nyögni, hogy
szerelmes vagy belém, akkor tedd meg, hogy végre én is vallhassak neked! – Az idősebb
leeset állal hallgatja végig a másik kirohanását.
- Mi? Én, nem… - kezd el habogni, rajta kapottan szegezve a tekinetét a földre.
- Ugyan már – mondja vidáman a kisebb, szökdelő léptekkel sétálva a másik elé. –
Azt hitted nem veszem észre? Lehet, hogy álmodozó típus vagyok és az is, hogy
még csak tizenhat, de nem vagyok vak. De a ha mégis az lennék, akkor meg ott
vannak a mi minden lében kanál hyungjaink, mint Haechan és Jeno és felhívják a
figyelmünket az ilyen kis apróságokra – kuncogja, újra egy szoros ölelésbe
vonva a még mindig sokkosan álló Renjunt.
- V-várj, akkor ez azt jelenti, hogy te tudtad? – kérdezi meg az idősebb az első
dolgot, ami eszébe jut.
- Hát, reménykedtem benne, de ami azt illetti – távolodik el egy kicsit a
magasabbiktól – még most sem vagyok benne teljesen biztos – mosolyog.
- Oh, hát ezen változtathatunk – vigyorodik el Renjun is, majd most ő öleli
szorosan magához a másikat, hogy a fülébe suttoghasson. – Szeretlek, Zhong
Chenle.
- Én is téged – kuncog a kisebb, majd nyom egy nagyon pici, nagyon finom puszit
a másik ajkaira és újra az ölelésébe bújva élvezi az őszi napsütést.
- Remélem estére nincs terved – szólal meg néhány pillanattal később az
idősebb, mire Chenle csak megszeppenten pillant rá. – Először is, segítened
kéne visszacuccolni hozzád – kezdi mosolyogva az idősebb, nyomva egy puszit a
kisebb homlokára, amint az rábólint a dologra. – Másodszor, még tartozunk
Jisungnak egy videójáték visszavágóval.
- Milyen igaz – nevet fel Chenle, azon a mások számára talán bosszantó, de
Renjun számára kedves delfinhangon. Renjun csak mosolyogva öleli újra magához
az ő hőn szeretett, nem is olyan kicsi, nem is olyan éretlen szerelmét,
megkönnyebbülten szívva magába az ismerős édes illatot, ami még édesebbé teszi
az ő Chenle-jét, aki csak az ővé és senki másé.
- Ahogy látom újra csak a miénk lesz a szoba – vigyorog Jaemin, tekintetét el
nem szakítva a kertben ölelkező párosról.
- Már alig várom – kuncog fel Jeno, újra magához ölelve párját.
- Ah, már csak Jisungnak kell találnunk valakit – nevet fel Jaemin, mire kap
egy lesajnáló pillantást a másiktól - Most miért, a maknae mellé is kell valaki!
- Talán – mosolyodik el Jeno -, de majd csak jövőre!
~~~~
Helló, megérkezett a kis RenLe szösszenet is, remélem szerettétek! Illetve szerintem azt is kitaláltatok kik lesznek a következők:D
Illetve még annyit, hogy már csak két rész és vége ennek a láncnak, remélem velem maradtok a végéig! Valamint adhatnátok ötletet, milyen NCT-s shippel olvasnátok még szívesen? Írjátok meg kommentben!
Helló, megérkezett a kis RenLe szösszenet is, remélem szerettétek! Illetve szerintem azt is kitaláltatok kik lesznek a következők:D
Illetve még annyit, hogy már csak két rész és vége ennek a láncnak, remélem velem maradtok a végéig! Valamint adhatnátok ötletet, milyen NCT-s shippel olvasnátok még szívesen? Írjátok meg kommentben!




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése