Hey!^^
Tudom, már ezer éve nem jártam erre, de sajnos záróvizsgám volt és semmire sem volt időm :(
De most már túl vagyok mindenen, így ha minden igaz több időm lesz és visszatérek hozzátok, hogy boldogíthassalak titeket a műveimmel, remélem lesz még érdeklődő.^^
Több történettel is készülök nektek, többnyire NCT-sel, de lesz más is :D
Remélem mindenkinek kellemesen tellik a nyár és hogy örömötöket lelitek majd az új történetekben!^^
~Jinie~
De most már túl vagyok mindenen, így ha minden igaz több időm lesz és visszatérek hozzátok, hogy boldogíthassalak titeket a műveimmel, remélem lesz még érdeklődő.^^
Több történettel is készülök nektek, többnyire NCT-sel, de lesz más is :D
Remélem mindenkinek kellemesen tellik a nyár és hogy örömötöket lelitek majd az új történetekben!^^
~Jinie~
A tavaly elkezdett DaeJae ficit folytatod? én szeretném
VálaszTörlésHey!^^
Törlésa skydive-ra gondolsz?
Nos, igazából nem terveztem nekifolytatást, de lehet róla szó, hogy írok neki még egy részt, ha az boldoggá tesz téged! :)
Igen arra gondoltam köszi már most kíváncsi vagyok rá :)
Törlész setben meglátom mit tehetek azügy rdkében!^^
Törlés