2018. június 21., csütörtök

Hey!^^

Hey!^^

Tudom, már ezer éve nem jártam erre, de sajnos záróvizsgám volt és semmire sem volt időm :(
De most már túl vagyok mindenen, így ha minden igaz több időm lesz és visszatérek hozzátok, hogy boldogíthassalak titeket a műveimmel, remélem lesz még érdeklődő.^^
Több történettel is készülök nektek, többnyire NCT-sel, de lesz más is :D

Remélem mindenkinek kellemesen tellik a nyár és hogy örömötöket lelitek majd az új történetekben!^^

~Jinie~

4 megjegyzés:

  1. A tavaly elkezdett DaeJae ficit folytatod? én szeretném

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Hey!^^
      a skydive-ra gondolsz?
      Nos, igazából nem terveztem nekifolytatást, de lehet róla szó, hogy írok neki még egy részt, ha az boldoggá tesz téged! :)

      Törlés
    2. Igen arra gondoltam köszi már most kíváncsi vagyok rá :)

      Törlés
    3. z setben meglátom mit tehetek azügy rdkében!^^

      Törlés