Sziasztok! Tartok egy kis helyzet jelentést.
Először is, hadd kezdjem azzal, hogy sajnálom, hogy mostanában el-el tűntem és nem volt olyan folyamatos a feltöltés, de elég sok minden történt velem mostanában. És bár most meg ott lez majd a sztori, igyekezni fogok max. 1-2 hetente feltölteni valamit, hogy ne kelljen olyan sokat várni majd rám.
Másodszor, köszönöm szépen a 15K-s megtekintést! Nagyon boldoggá tesz az, hogy kezdő - yaoi - író létemre ennyien, ennyiszer olvastok! Remélem a jövőben is felfelé fog pöröni a számláló és örömet okozhatok majd nektek az irományaimmal. Tényleg nagyon hálás vagyok a támogatásért, amit adtok, a megtekintésekért és a kommentekért. A jövőben is igyekezni fogok olyan műveket hozni, amik majd elnyerik a tetszéseteketet! Köszönöm mégegyszer!
És harmdszor, a lényeg. A 15K-s megtekintettségre való figyelemmel kiteszek ide pár párost, akikkel szeretnék dolgozni és nektek annyi lenne a dolgotok, hogy kommentben szavazattok max. 2-re, akikkel olvasnátok. Ill., írhattok aját párost is, hátha megszáll az ihlet és írok velük is.
( Ha esetleg van olyan one-two shot, ami tetszett és olvasnáok hozzá folytatást, azt is jelölhetitek kommentben!)
És akkor a párosok:
1. NCT - Hansol x Yuta - YuSol
2. NCT - Mark x Haechan - Markhyuck
3. B.A.P - Younggunk x Himchan - BangHim
4. MOBB - Bobby x Mino ( nem tudom a shippnevüket lol)
5. EXO - Kriy x Lay - Kray
6. EXO - Sehun x Baekhyun - SeBaek
7. Monsta X - Shownu x Kihyun - ShowKi
8. Got7 - Mark x Bambam - MarkBam
9. NCT - Johnny - Taeil - JohnIl
10. NCT - TaeTen
(Áh, dhogy vagyok NCTzen... XD)
Péntekig lehet szavazni, ill., kommmentelni a saját ötleteket. Egy OS-t tervezek írni - egyelőrre -, ha holtverseny lesz, akkor azzal a max. 3 párossal írok, aki először elérte az első helyet.
A saját ötleteket a 15K Sepcialon kívül írom meg, ha megírom!
Határidő: Péntek este 8!
Akkor induljon a szavazás! Mindenkinek sok sikert!:)
~Jinie~
A saját ötleteket a 15K Sepcialon kívül írom meg, ha megírom!
Határidő: Péntek este 8!
Akkor induljon a szavazás! Mindenkinek sok sikert!:)
~Jinie~


Szia! Én is eltűnten pedig mindegyik frissétésedet olvastam csak lusta voltam kommentelni (ne haragudj). De itt vagyok és köszi az eddigieket. Megleptél hogy egy újabb 'specialt' hozol deeee boldog vagyoook. Az NCT párosai között filozofáltam és rájöttem arra hogy bajok vannak😂 Nem megy ez a válasszak szisztematika mert kb. az összessel olvasnék. Monstax el ugyanez😂 De! Megszültem: NCT MarkxHaechan, Monsta X ShownuxKihyun (akármennyire is szeressem a taetent kell a változatosság egy pásik nagy shipp terén😂, ugyanez van a Showkivel, bármennyire is szeretem a ShowMint (nem rudom mi a ship nevük xd) a ShowKit is imádom (KHMM, SHOWNU A BIASOM, IGEN, MEGLEPETÉS) ugyhogy ezért lettek ők😂 Előre is thanks everything😘😘😘😘
VálaszTörlésNa, akkor felirom, hogy nekik van egy-egy szavazatuk.
TörlésOrulok, hogy mindig olvasol es hogy kommentelsz is! Koszi.😊😊
Hát az itt felsoroltak közül a BangHim és Johnny x Taeil párosa az, ami szimpatikus, és szívesen olvasnék velük.... Szóval én őket íróm :D
VálaszTörlésMeg a DaeJae oneshot-ra nem reagáltam, pedig elolvastam, de itt üzenem, hogy nagyon tetszett, főleg hogy ilyen nyitott befejezést hagytál neki, így valahogy sokkal érdekesebbre sikerült az egész :) <3
Huh, orulok, hogy tetszett^^ Azert is lett igy vege, mert lehet folytatnam egyszer, ha van ra igeny...^^
TörlésAmi a parosokat illeti, felirtam oket!
Én szeretném hogy folytasd a DaeJae ficit remélem még nem túl késő
Törlés